• Головна
  • Новини
  • Обласний фінал змагань Всеукраїнського фестивалю «Мама,тато, я – спортивна сім’я»

Обласний фінал змагань Всеукраїнського фестивалю «Мама,тато, я – спортивна сім’я»

28 червня 2019 року в місті Костянтинівкана площі біля Палацу культури та дозвілля Управління фізичної культури та спорту, Донецький обласний та Костянтинівський міський центри фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з відділом з фізичної культури та спорту Костянтинівської міської ради, відділом у справах сім’ї та молоді та МКЗК «Палац культури та дозвілля»провели обласний етапзмагань «Мама,тато, я – спортивна сім’я».

20190628 184651

Цей чудовий захід, який був присвячений Дню Конституції України, покликаний привернути увагу до ідеї формування родинних традицій, до занять фізичною культурою та спортом, зміцнення стосунків у сім’ї, а також спонукання батьків на особистому прикладі заохочувати дітей до систематичних занять фізичною культурою та спортом. А ще, цей захід відбувався напередодні Дня молоді. В ньому приймали участь молоді сім’ї.
Свято стало одним із найулюбленіших для дітей та дорослих. Адже за щоденними клопотами родині не так вже й часто трапляється нагода разом провести час, дружно позмагатися і відчути себе єдиною командою.
На урочистому відкритті змаганьз вітальним словом виступили директор обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Головченко Сергій Анатолійович, заступник міського голови Василенко Віктор Володимирович а також були присутні директор міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Каманов Борис Олександрович, начальник відділу з фізичної культури і спорту Тарасовська Людмила Євгеніївна та начальник відділу у справах сім’ї та молоді Ткаченко Світлана Леонідівна.
Відкриття свята розпочалося з гімну України, виступу творчого колективу «Барбарис» МКЗК «Палацу культури та дозвілля».
В спортивному заході взяло участь 11 родин з різних міст та районів Донецької області. Усі діти з нетерпінням чекали, коли разом з татом і мамою зможуть випробувати свої сили, виконуючи естафети, демонструючи вольові якості, спритність і командну згуртованість. Не тільки діти, а й батьки старанно із молодечим запалом долали перешкоди.
Учасники фестивалю змагались у трьох командних естафетах: «Смуга перешкод», «Швидкість з м’ячом», «Флорбол».
Це було справжнє свято для учасників заходу. Скандування уболівальників, підбадьорливі вигуки та сміх лунали на площі. І батьки, і діти отримали незабутні враження та масу позитивних емоцій від активно проведеного дозвілля у родинному колі.
Варто зазначити, що поразок не було. Адже чи можна програти, коли отримуєш безліч позитиву і хочеться сміятися? Звичайно, ні!
А от переможці визначилися: І місце виборола команда сім’ї Трунових, м. Костянтинівка (син – Тимофій, мама – Оксана Олександрівна, тато – Дмитро Володимирович), ІІ місце – сім’я Ричкових, м. Вугледар (син – Станіслав, мама – Наталія Анатоліївна, тато – Максим Олександрович), ІІІ місце – сім’я Деканенко, м. Торецьк, (син – Микита, мама – Людмила Сергіївна, тато – Валерій Анатолійович).З чим їх і вітаємо!
Переможці та призери були нагороджені кубками, медалями, дипломами та цінними подарунками від обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», а всі учасники фестивалю, незалежно від зайнятих місць, були нагороджені грамотами та подарунками. Другий блок нагородження грамотами напередодні Дня молоді здійснив відділ у справах сім’ ї і молоді міської ради . Їх отримали середньо-спеціальні учбові заклади та громадські організації міста. В цей день панувала справжня святкова урочиста атмосфера.
Висловлюємо слова вдячностітворчому колективуМКЗК «Палац культури та дозвілля» за музичне супроводження змагань, суддям змагань за чесне суддівство, волонтерам КПБЛ № 39 за допомогу в проведенні змагань.
Отож, зичимо всім сім’ям завжди бути здоровими, спортивними та найдружнішими родинами на світі! А сім’я Трунових представлятиме нашу область на Всеукраїнських змаганнях «Мама, тато, я – спортивна сім’я» в місті Києві 24 серпня 2019 року, тому хочеться їм побажати удачі, витривалості і, звичайно, перемоги. І щоб запал молодості і енергії був з ними завжди!

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua