Урочиста церемонія підняття Державного Прапору України

23 серпня в місті Костянтинівці, як і в інших містах нашої країни, о 9.00 пройшла урочиста церемонія підняття Державного Прапору України.
В заході прийняли участь Коваленко Т.С. - заступник міського голови, керівники відділів та управлінь міської ради, делегації від трудових колективів міста, представники громадськості.
Після проголошення незалежності України, 4 вересня 1991 року, синьо-жовтий національний Прапор урочисто замайорів над будинком Парламенту. 18 вересня 1991 року Президія Верховної Ради України своєю Постановою «Про прапор України» фактично надала йому статус офіційного Прапору країни. З цього дня під цим прапором зустрічають іноземних гостей, складають присягу військовослужбовці, працюють посольства України, його урочисто підіймають у дні слави та перемог наших олімпійців, а зараз під цим прапором наші бійці виборюють перемогу в ім’я свободи нашої української землі!

DSC 3368

Почесне право підняти Державний Прапор України у нашому рідному місті було надано Андрію Швинді, учню 11-ого класу закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступеню №13 Костянтинівської міської ради, дипломанту ІІІ обласного етапу всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури та Єві Єриш - чемпіонці України 2018 з боксу серед дівчат ІІІ Міжнародного турніру з боксу «Кубок Карпат», учасниці чемпіонату Європи з боксу серед школярів у складі Збірної України 2018, чемпіонці України з кікбоксінгу 2019.

Почесну варту під час підйому Державного Прапору України тримали військовослужбовці Костянтинівського об’єднаного міського військового комісаріату та правоохоронці Костянтинівського відділення поліції Бахмутського відділу поліції головного управління національної поліції в Донецькій області.

DSC 3375

З вітальними словами до присутніх звернулися Марія Власенко - учениця 11-ого класу закладу загальної середньої освіти № 1 Костянтинівської міської ради, дипломант ІІІ обласного етапу всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури.

DSC 3372

Єгор Безкорський - вихованець дитячої юнацької спортивної школи «Колос» Костянтинівського району, відділення футболу.

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua