«Героям Іловайського котла присвячується…»

29 серпня відповідно до Указу Президента України відзначається День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

«З метою гідного вшанування їхньої пам’яті я підписав указ про встановлення Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, та відзначення його щорічно 29-го серпня», – повідомив Володимир Зеленський. (https://www.president.gov.ua/news/prezident-zapochatkuvav-vidznachennya-29-serpnya-dnya-pamyat-56941).
29 серпня для України скорботний день - саме в цей день відбулася Іловайська трагедія в 2014 році. 29 серпня – п’ ята річниця початку виходу українських військових з Іловайського котла Донецької області. Бої за Іловайськ тривали з 6 серпня по 3 вересня 2014 року. Полеглих під Іловайськом вшановують цими днями по всій країні.

IMG 1688

Година – реквієм «Героям Іловайського котла присвячується…» що пройшла в центральній міській бібліотеці зібрала мешканців міста Костянтинівки, серед яких були старший солдат Костянтинівського ОМВК Василь Володимирович Лавров, член громадської ради Алла Олексіївна Омельченко, голова громадської організації «Костянтинівський Союз « Інваліди Чорнобиля» - Олександр Михайлович Дерека, член громадської організації «Український світ», викладач безкоштовних курсів української мови - Надія Андріівна Зубатюк, представник Центру зайнятості міста - Ольга Андріївна Мелашенко, члени літературного об’єднання «Дзеркало» - Михайло Йосипович Милий та Анатолій Анатолієвич Сущев, ВПО - Ірина Сафронівна Захарова і Тетяна Петрівна Дуденко, а також діти і дорослі – мешканці міста.

IMG 1679

В ході заходу згадали про одну з найдраматичніших сторінок в історії - Іловайську трагедію – епізод на Сході України у другій половині серпня 2014 року, в ході якого розгорнулися запеклі бої між українськими збройними силами та підрозділами МВС з одного боку та збройним формуванням терористичної організації ДНР з іншого.

Пам’ять загиблих за Україну присутні вшанували хвилиною мовчання.

За інформацією центральної міської бібліотеки

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua