ПЕРШИЙ ДЗВОНИК-2019

День Знань — це особливе свято! Адже воно знаменує початок нових досягнень, нових успіхів на шкільній ниві. Це зустріч з друзями і вчителями, радість від спілкування, знайомство з новими навчальними предметами, пізнання невідомого і цікавого.

зображення viber 2019 09 02 14 40 38

Cьогодні, 2 вересня, відбулися урочисті лінійки з нагоди початку навчального року.В заходах прийняли участь керівництво міста, представники органу влади, депутати обласної ради, депутати міської ради.
Перший дзвоник - це завжди хвилююча подія, особливо для наймолодших учнів — першокласників. Цього року для 640 першокласників, які переступили поріг школи, розпочнеться цікаве шкільне життя, перший навчальний рік, перший дзвоник, перший урок, перша вчителька, перша оцінка на шляху до Країни Знань.

IMG 9947

Для одинадцятикласників цей навчальний рік є останнім і вирішальним, він прокладе межу між дитинством і дорослим життям. Сьогодні випускники востаннє переживали зустріч з першим шкільним дзвоником.
По закінченню святкових лінійок в школах міста пройшов перший урок, присвячений формуванню у майбутнього покоління ціннісного фундаменту, що стане обличчям українського суспільства.
За інформацією міського управління освіти

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua