Кубок України з кікбоксингу WAKO

З 6-8 вересня в місті Черкаси проходив Кубок України з кікбоксингу WAKO серед дорослих і паралельно турнір для юніорів.

20190908 223756

Дві ці події зібрали 650 спортсменів з 21 області. У складі збірної Донецької області на Кубку України взяли участь кікбоксери нашого міста Джалілов Закарія і Машаріпов Шохрух (Тренер Харькін Денис Миколайович). За результатами змагань Джалілов  в розділі лоу-Кік у ваговій категорії до 67 кг завоював золото, а Машаріпов  зайняв 2-е і 3-е місце на татамі. Так, наші спортсмени внесли свій вклад в загальну скарбничку, в підсумку Донецька область зайняла 2-е командне місце. Вітаємо з прекрасним результатом. Здоров'я, успіхів та подальших перемог