День відкритих дверей

06 вересня в приміщенні Костянтинівського міськрайонниго відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області з метою популяризації служби пробації та налагодження контактів з соціальними партнерами, громадськими організаціями відбувся захід, присвячений Дню відкритих дверей. В заході прийняли участь – заступник міського голови В.Василенко, соціальні партнери.

20190910

Такого роду захід проводився у відділі вперше. Начальник відділу Оксана Малишевська привітала всіх присутніх, подякувала за плідну співпрацю, наголосила на важливості здійснення комплексної роботи з особами, засуджені до покарань не пов’язаними з позбавленням волі, й потребують, самі того не усвідомлюючи, допомоги спеціалістів, які підкажуть, порекомендують, направлять на шлях виправлення.
Під час заходу всі бажаючі мали можливість поставити запитання та зрозуміти що таке пробація. Керівництво відділу провело для гостей невелику екскурсію, познайомило з колективом.

За інформацією
Костянтинівського міськрайонного відділу
Філії ДУ «Центр пробації» в Донецькій області

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua