Стань успішним у рідному місті

Під таким гаслом 20 вересня Костянтинівський міський центр зайнятості провів традиційний осінній Ярмарок вакансій за участю соціальних партнерів, представників підприємств, організацій, установ та професійно-технічних навчальних закладів.

20190920 121012

Відкрила Ярмарок вакансій, заступник директора Костянтинівського міського центру зайнятості Людмила Князева, яка привітала учасників заходу та відмітила, що: «Основні завдання, які полягають перед фахівцями служби зайнятості – максимальне сприяння у працевлаштуванні безробітних, індивідуальний підхід до кожного, якісне надання послуг». Тож, Людмила Володимирівна побажала присутнім бути активними, ініціативними і отримати від участі у ярмарку очікуваний результат: гарну роботу із гідною заробітною платою.
Учасникам заходу було запропоновано понад 100 вільних робочих місць у різних галузях. Підбір працівників та презентацію підприємств безпосередньо на ярмарку здійснювали 18 роботодавців. Шукачі роботи ознайомились з вакансіями не тільки на території міста та району, а і Донецької області. Представники роботодавців проводили співбесіду з претендентами на вільні робочі місця, інформували про умови праці, рівень заробітної плати, можливість кар’єрного росту, соціальні гарантії для працівників.
Фахівці міського центру зайнятості надавали відвідувачам консультації з питань працевлаштування, можливостей професійного навчання, участі в оплачуваних громадських та інших тимчасових роботах, а також пропонували всім бажаючим допомогу у складанні резюме та відео резюме, запрошували прийняти участь у засіданнях клубу «Успішна кар’єра».
Власним досвідом ведення підприємницької діяльності поділилася колишня безробітна, а нині підприємець - керівник ТОВ «Парадигма» Наталія Жищенко. Вона наочно продемонструвала продукцію свого підприємства та розповіла про участь у програмах підтримки малого та середнього бізнесу.
Невимушену атмосферу спілкування безробітних та роботодавців створив музикальний колектив ансамблю гітаристів КЗ «Донецький палац молоді «Юність».
Загалом ярмарок вакансій відвідали понад 165 шукачів роботи, 62 студента та 8 працівників закладів освіти. За результатами заходу 35 осіб запрошені безпосередньо на підприємства для подальшої співбесіди та вирішення питання працевлаштування, 23 особам видано направлення на працевлаштування.
При підведенні підсумків роботи Ярмарку заступник директора центру зайнятості Людмила Князєва подякувала роботодавцям, соціальним партнерам за підтримку і плідну співпрацю.
Ми сподіваємося, що всі учасники заходу отримали кваліфіковані відповіді на свої запитання, зустрілися з роботодавцями та отримали безліч корисних порад для успішного працевлаштування.

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua