«Ти служи, мій сину»

Служба в Армії – це школа мужності, хоробрості і стійкості, особливого гартування волі та характеру, які залишаються у людини на все життя.
Сьогодні в Костянтинівському об’єднаному військовому комісаріаті відбулися урочисті проводи призовників осіннього призову 2019 року на строкову службу до лав Збройних Сил України під гаслом «Ти служи, мій сину».
Дана подія - завжди хвилююча і водночас урочиста мить: для призовників – знаменна початком служби у Збройних Силах України, а у батьків – викликає почуття гордості і радості за своїх синів, за те, що виростили їх, і сьогодні Батьківщина довіряє їм найдорожче – берегти мир і спокій рідної землі.

DSC 3598

Цього теплого осіннього дня зібралися батьки, родичі щоб провести хлопців , які через кілька днів виконуватимуть почесний обов’язок перед державою і поповнять ряди захисників нашої Вітчизни.
На свято були запрошені представники виконавчого комітету Костянтинівської міської ради та районної державної адміністрації, які побажали юнакам міцного здоров’я, успіхів, з честю виконати почесний обов’язок громадянина України, змужнілими і здоровими повернутися додому.
У ході церемонії новобранцям були вручені пам’ятні подарунки.
До всіх побажань, які в цей урочистий день надійшли на адресу призовників, приєднався Народний вокальний ансамбль «Горицвіт» МКЗК «Палац культури та дозвілля», який подарував тепло своїх сердець майбутнім захисникам.


За інформацією МКЗК «Палац культури та дозвілля»

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua