«Спорт для всіх – радість життя»

05.10.2019 року в Палаці культури та дозвілля пройшов спортивний фізкультурно-оздоровчій захід «Спорт для всіх – радість життя», присвячений Міжнародному дню людей похилого віку.
Свято відбулося за підтримки обласного та міського центрів фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», відділу з фізичної культури і спорту Костянтинівської міської ради та МКЗК Палацу культури та дозвілля. Урочисте відкриття відбулось зі слів привітання заступника міського голови Василенко Віктора Володимировича.

IMG 20191005 115257

Основною ціллю заходу було спонукання людей похилого віку до систематичних занять фізичною культурою та спортом, залучення всіх категорій громадян за інтересами шляхом занять фізичною культурою та пропаганда здорового способу життя.
Змагання проходили з чотирьох видів, а саме настільний теніс, шахи, шашки, доміно. Ці змагання пройшли настільки в завзятій та азартній боротьбі, що довго ніхто не хотів йти, а самому почесному спортсмену, який узяв участь було 87 років.
Всі призери були відзначені медалями та грамотами від обласного центру «Спорт для всіх», кубками від міського центру «Спорт для всіх» та грошовою винагородою від міського голови.

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua