Спортивне свято з нагоди Дня захисника України

12.10.2019 Серед силових структур міста та всіх бажаючих відбулося спортивне свято з нагоди Дня захисника України.

20191012 092425

Свято розпочалось зі слів привітання заступника міського голови Василенко Віктора Володимировича, а також в привітанні взяли участь міський Палац культури та дозвілля, Донецькій Палац молоді «Юність». В програму святкування входили демонстрація поліцейської, прикордонної, пожежної автомобільної техніки, майстер класи з експертної діяльності, розбирання та збирання зброї, демонстрація елементів поліцейського, захисного одягу. По завершенню тренерами та вихованцями дитячо-юнацької спортивної школи була проведена розминка. Після чого для всіх бажаючих оголосили старт легкоатлетичного кросу, який почався від проспекту Ломоносова, продовжився по вулиці Європейській, Ціолковського та фінішував на площі Побєди. Переможцем став представник поліції Віталій Дьомін, другим фінішував представник рятувальної служби Роман Дичко та третім – представник медичного коледжу Грецький Микита. Переможці були нагороджені медалями та грамотами від відділу з фізичної культури і спорту та центру «Спорт для всіх».
Участь у спортивному святі узяли: міський відділ поліції, представники ЗСУ, рятівної служби, громадська організація «Гайдамаки», спортсмени ДЮСШ, школярі та студенти міста.
Всі присутні отримали заряд бадьорості та задоволення від активно проведеного часу на свіжому повітрі в один з останніх, теплих осінніх днів.

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua