Захисники України - гордість держави

10 жовтня, напередодні свята «День Захисника України», в Костянтинівському МЦЗ відбулись урочисті збори, де вітали учасників АТО, які перебувають на обліку в центрі зайнятості. У заході також прийняли участь студенти Костянтинівського медичного коледжу і учні Костянтинівського професійного будівельного ліцею.

Костянт 05

З наступаючим святом учасників заходу привітали директор центру зайнятості Світлана Марицька, старший офіцер, майор відділення військового комісаріату Михайло Захарченко та лейтенант поліції, старший інспектор Олександр Савенко.
Далі гостям заходу запропонували організувати три команди і, під бурні оплески вболівальників пройти «Курс молодого бійця». При цьому, в кожній команді опинились і досвідчені воїни, і студентська молодь.
В перших двох завданнях від центру зайнятості члени команд малювали портрет «Професія – військовий» та придумували і показували вболівальникам казку про Колобка, який втік від дідуся і бабусі, щоб піти на службу в армію.
В завданні від військомату команди розбиралися у військових званнях і погонах, розкладуючи їх по старшинству, а в завданні від поліції управлялись з бронежилетами, кайданками і поліцейськими кийками, розбирали і збирали на швидкість вогнепальну зброю.
Змагання проходили у теплій і гостинній атмосфері. У перервах між конкурсами лунали пісні учасників заходу та інструментальна музика від вихованців Донецького палацу молоді «Юність».
Переможців і всіх учасників урочистостей гостинні господарі ще раз привітали із Днем Захисника України і Покровом Пресвятої Богородиці та пригостили їх чаєм із солодощами. Обмін враженнями, спогади про часи служби та побажання щастя і миру стали гарним доповненням до святкової програми.

# # #


Відділ активної підтримки безробітних
Костянтинівського міського центру зайнятості
пл. Перемоги, 8 м. Костянтинівка
Донецька область, Україна, 85110
тел./факс +38(06272) 2-12-90

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua