• Головна
  • Новини
  • Капітальний ремонт та реконструкція неврологічного відділення КНП «БЛІЛ КМР»

Капітальний ремонт та реконструкція неврологічного відділення КНП «БЛІЛ КМР»

З метою поліпшення організації та якості надання стаціонарної медичної допомоги пацієнтам неврологічного профілю, проведено капітальний ремонт та реконструкцію неврологічного відділення КНП «БЛІЛ КМР» за кошти державного фонду регіонального розвитку у співфінансуванні з міським бюджетом.

77391558 424039885205929 2107121778735185920 o

З першого листопада в відділенні функціонують 2 палати інтенсивної терапії по 4 ліжка для хворих з гострим порушенням мозкового кровообігу. Палати обладнані моніторами, які мають функцію цілодобового спостереження артеріального тиску, сатурації, частоти серцевих скорочень, можливість проведення електрокардіографії та її цілодобового моніторування, двома інфузоматами, глюкометром для системного спостереження за рівнем глюкози крові на протязі доби, пересувними генераторами кисню. Крім того, в палати проведена централізована подача кисню. Оскільки пацієнти з гострими порушеннями мозкового кровообігу потребують постійної уваги, в неврологічному відділені організований окремий пост медичних сестер для безпосереднього систематичного медичного нагляду. Лікувально-діагностичні заходи стосовно даних пацієнтів здійснюються згідно із сучасними вимогами, в тому числі - безкоштовне обстеження на бюджетному комп’ютерному томографі в ургентному порядку, наявність препаратів для тромболізісу.
За інформацією КНП «БЛІЛ КМР»

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua