У Костянтинівці пройшов День кар’єри

«День кар`єри» «Країна професій» організований Костянтинівським МЦЗ пройшов 21 листопада для учнів навчального закладу ЗЗОШ № 16 за участю соціальних партнерів: 

- Донбаської Державної Машинобудівної Академії;
- Луганського Аграрного Університету;
- Донбаської Державної Академії Будівництва та Архітектури;
- Костянтинівського міського об’єднаного комісаріату;
- Костянтинівського відділу поліції.
Яскраві презентації навчальних закладів, відділу поліції та військового комісаріату залишаться надовго у згадках учнів школи.

58

Провідні фахівці з профорієнтації Костянтинівського МЦЗ продемонстрували «Атлас професій майбутнього з доповненою реальністю», презентацію «Новітніх професій», розповіли про актуальні професії на ринку праці, важливість проходження онлайн тестування «Моя професія: Консультаційна мережа», а також послуги Державної служби зайнятості, в тому числі на системі ANDROID.
Позитивні емоції, яскраві згадки, кольорові та веселі фотографії залишаються на пам’ять усім учасникам заходу. Професійна орієнтація школярів дуже важлива. Адже від них залежить наше майбутнє.

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua