16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА

26.11.2019 в межах Всеукраїнської акції «16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА» на базі Костянтинівського індустріального технікуму відбулося чергове засідання дискусійного клубу «Аналітикум».

IMG 657ad0c98d16e8bd7f4961eba06b334f V

Студентська молодь визначила термін «насильство», його різновиди, звернулася до статистичних даних щодо скоєних фактів насильства на міському, регіональному та загальнодержавного рівнях, поринула у історію створення первинних правових документів щодо покарання відносно насильства, підняли проблематику булінгу в учбових закладах.

В заході прийняли участь представники відділу у справах сім’ї і молоді міської ради, Благодійного фонду “Слов’янське серце”, бюро вторинної правової допомоги, центру зайнятості, які виступили в заході, як експерти. Вони розповіли про напрямки своєї діяльності, торкнулися чинного законодавства в сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі, надали поради та рекомендації молоді.
Наприкінці заходу молодь міста отримала інформаційні листівки, в яких відображені координати та телефони служб, організацій до яких можна звернутися за допомогою у випадках скоєння домашнього насильства.
Акція триває…

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua