Успіх – це вміння рухатись від перемоги до перемоги

Костянтинівський МЦЗ 28 листопада в режимі скайп – конференції провів заняття у «Бізнес школі молодого підприємця» із старшокласниками Софіївського НВК.

2019120221

Юнаки та дівчата разом із профоконсультантом у режим онлайн складали портрет успішного підприємця, проаналізували свої сильні і слабкі сторони. Пройшли тест на здатність займатися бізнесом « Чи вийде з вас підприємець?» та обговорили формулу успіху в бізнесі.
Також, провідний фахівець з профорієнтації ознайомила учнів з послугами Держаної служби зайнятості, в тому числі з онлайн сервісами на системі ANDROID: «Центр профорієнтації», «Центр розвитку підприємництва», «Донецький ЦПТО» тощо.
По завершенню конференції діти отримали гарний настрій, краще розуміння власних професійних можливостей та ресурсів, підвищену самооцінку, яскраві згадки на довгий час, та вирішили, що спілкування з профорієнтаторами у режимі онлайн відіграє для них важливу роль у виборі майбутньої професії.

 

Відділ активної підтримки безробітних
Костянтинівського міського центру зайнятості
пл. Перемоги, 8 м. Костянтинівка
Донецька область, Україна, 85110
тел./факс +38(06272) 2-12-90

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua