Крок за кроком до професії мрії

5 грудня за базі Костянтинівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 2 провідний фахівець з профорієнтації Костянтинівського МЦЗ провела інтерактивне заняття для учнів 9-11 класів під гаслом «Орієнтир на майбутню професію»

201912065

Старшокласники із цікавістю та задоволенням прийняли участь у вправах «Видатний фахівець», «План професійного успіху», «Співбесіда з роботодавцем», познайомились з 3-D Атласом майбутніх професій, навчились користуватися «Барометром професій» і визначати їх актуальність на ринку праці, дізнались про фактори, які необхідно враховувати при професійному самовизначенні та підключились за допомогою QR-кодів до онлайн сервісів «Центр профорієнтації» і «Центр розвитку підприємництва».
Для свідомого і виваженого професійного самовизначення, школярам запропоновано пройти тестування на веб-базовій платформі «Моя професія: консультаційна мережа».
Вибір професії-один із головних в житті, який здійснює людина в юнацькому віці. Він має велике значення як для самої людини, так і для суспільства.


За інформацією Костянтинівського міського центру зайнятості

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua