• Головна
  • Новини
  • Запобігання та протидія домашньому насильству у Костянтинівці

Запобігання та протидія домашньому насильству у Костянтинівці

05.12.2019 у малому залі засідань виконкому Костянтинівської міської ради відбулась робоча зустріч з експертом Фонду народонаселення Федорович Н.В. , координаторкою Фонду народонаселення Андрушків О., Кузьменко І.О. - управління у справах сім'ї, молоді і масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації під голуванням заступника міського голови Коваленко Т.С. з питання організаційних заходів щодо запобігання та протидії домашньому насильству у місті. До заходу долучилися спеціалісти відділу у справах сім'ї і молоді, центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, служби у справах дітей, управління освіти, представники національної поліції. В ході обговорення були розглянуті питання взаємодії суб'єктів, проблеми недостатньості соціальних педагогів і практичних психологів, їх штатної кількості,отримання сертифікатів, які відповідають вимогам для роботи з відповідною категорією громадян. Торкнулися питання створення денного центру соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства у Костянтинівці у майбутньому.

IMG a61a9894a96339c5bc500e7fc8ce370f V

статі і протидії торгівлі людьми. В ході засідання підведені підсумки роботи за листопад 2019 року.
Також в цей день відбулося чергове засідання Координаційної ради з питань сімейної політики, гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі і протидії торгівлі людьми. В ході засідання підведені підсумки роботи за листопад 2019 року.

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua