• Головна
  • Новини
  • Зробимо світ теплішим: малюємо за книжками Івана Андрусяка

Зробимо світ теплішим: малюємо за книжками Івана Андрусяка

11 грудня в читальній залі Костянтинівської ЦМПБ відбулася незвичайна подія – розпочала роботу виставка ілюстрацій в межах літературно-образотворчого проекту «Зробимо світ теплішим: малюємо за книжками Івана Андрусяка», метою якого є популяризація читання. 

IMG 3360

Костянтинівська ЦМПБ сьогодні – територія читаючих та творчих дітей і підлітків. Вже стало доброю традицією зустрічатись з авторами книжок саме у бібліотеці. Не так давно тут відбулась зустріч с цим чудовим автором. А сьогодні зустріч з відомим дитячим письменником у бібліотеці відбувається в такій незвичній формі, як виставка книжкової графіки.
Організаторами виставки стали співробітники Донецького обласного художнього музею – завідувач сектору сучасного мистецтва Тетяна Росік та молодший науковий співробітник Оксана Турієць. Бібліотека виступила партнером в реалізації літературно-образотворчого проекту. Першими відвідувачами виставки стали діти, учні 8-А класу НВК "Ліцей із загальноосвітньою школою І-ІІ ступенів". Їм були презентовані книги Івана Андрусяка, які є в наявності у бібліотечному фонді. На виставці представлена колекція дитяче-підліткових робіт учнів Краматорської художньої школи. Ці творчі роботи демонструють поєднання читання й малювання за творами автора.

Виставка працює у читальній залі центральної міської публічної бібліотеки (бул. Космонавтів, 11, тел. (06272)2-70-06) щодня, крім понеділка з 10-00 до 18-00.
Вхід вільний.

За інформацією Костянтинівської ЦМПБ

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua