В бібліотеці пройшла зустріч з ліквідаторами

Відповідно до Указу Президента України від 10 листопада 2006 рокуз метою гідного відзначення мужності, самовідданості і високого професіоналізму учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС 14 грудня в нащій країні є Днем вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

IMG 3422

Бесіду – реквієм « Улетіли лелеки із Прип’яті вранці»11 грудня було проведено в центральній міській бібліотеці для учнів 10 – А класу Костянтинівського закладу загальної середньої освіти І - ІІІ ступенів № 13. В заході прийняли участь голова Громадської організації «Костянтинівський Союз «Інваліди Чорнобиля» Олександр Дерека, учасники ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Геннадій Нарожний,
Геннадій Ларіонов, Олександр Хотєнков, старший солдат Костянтинівського ОМВК Василь Лавров, члени літературного об’єднання «Дзеркало» при ЦМПБ Михайло Йосипович Милий і Анатолій Сущев.
Провідний бібліотекар Людмила Черняєва провела огляд літератури «Чорні дзвони Чорнобиля», повідомила про хронологію подій на Чорнобильській АС у1986 році, розповіла про героїв – пожежників Чорнобиля,продемонструвала відеоматеріал «Політ над Припят’ю», фільм «Чорнобиль».
Про роботи, які проводилися з ціллю ліквідації Чорнобильської аварії, відразу після трагедії розповів учасник – ліквідатор Олександр Дерека. Про те, як охороняється зонаЧорнобиля повідомивстарший солдат Костянтинівського ОМВК Василь Лавров.
Із власними віршами про Чорнобиль виступили члени літературного об’єднання «Дзеркало» при ЦМПБ Михайло Милий, Анатолій Сущев та Людмила Черняєва.

За інформацією ЦМПБ

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua