• Головна
  • Новини
  • Міський голова привітав ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Міський голова привітав ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня, згідно з Указом Президента України, щорічно відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Цього дня було закінчено будівництво саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС.

20191213 101026

На передодні відзначення цього дня, 13 грудня 2019 року, міський голова Сергій Давидов разом з керуючим справами виконавчого комітету Олексієм Журавльовим в урочистій обстановці привітали учасників ліквідації аварії, членів міської громадської організації «Костянтинівський Союз «Інваліди Чорнобиля», та вручили листи подяки за активну діяльність у житті громадської організації, допомогу у вирішенні соціально – побутових і медичних проблем чорнобильців міста, а також з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

20191213 101354

Звертаючись до ліквідаторів, Олексій Журавльов сказав: «Ви врятували не лише Україну чи Європу. Ви врятували фактично увесь світ. Хочу, щоб ви справді відчували вдячність суспільства за те, що зробили, за ваш подвиг. Сподіваємося, що діалог із чорнобильськими громадськими організаціями продовжимо й надалі.»

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua