Творчість та професіоналізм пліч опліч!

13 грудня відбувся День Кар’єри у Костянтинівському Вищому Професійному Училищі № 113 який організовано Костянтинівським міським центром зайнятості за участю старшокласників ЗЗСО міста та району.

51

Під час заходу здобувачам освіти були представлені провідні спеціальності, які на даний час користуються попитом на ринку праці, а саме: слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, водій автотранспортних засобів, електрогазозварник, кухар-кондитер та перекур-модельєр.
Ці професії містять у собі творчість, техніку мислення, уяву та любов до своєї роботи, можливість розвиватись у професійній сфері та бути затребуваним на професійному ринку України. Учні училища з творчістю презентували школярам свої спеціальності, провели майстер клас, склали пісні та розіграли казку «Снігова королева».
Старшокласники із задоволенням приймали участь у заході, ставили питання учням та викладачам училища й активно спілкувалися з фахівцями Костянтинівського МЦЗ щодо актуальних професій на ринку праці, онлайн тестування на онлайн платформі «Моя професія: консультаційна мережа», а також виявили бажання прийняти участь у найближчому засіданні «Батьківського клубу».
Профконсультанти ознайомили школярів з онлайн сервісами ДСЗ, в тому числі на системі ANDROID, «Атласом професій майбутнього з доповненою реальністю» та провели серед учасників заходу анкетування спрямоване на професійне самовизначення.
Тепла та дружня атмосфера заходу, яскраві виступи та презентації, смачні подарунки на згадку – все це ще надовго залишиться у пам’яті кожного присутнього сьогодні. А веселі фотокартки та відео ролики ще довго будуть нагадувати про цей чудовий день.

Відділ активної підтримки безробітних
Костянтинівського міського центру зайнятості

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua