• Головна
  • Новини
  • Костянтинівська державна податкова інспекція Костянтинівсько-Дружківського управління Головного управління ДФС у Донецькій області інформує

Костянтинівська державна податкова інспекція Костянтинівсько-Дружківського управління Головного управління ДФС у Донецькій області інформує

Шановні жителі м. Костянтинівка та району!

Нагадуємо, що у разі досягнення пенсійного віку, Ви маєте право на пільгу зі сплати земельного податку (для міст - 0,10 га, селищ – 0,15 га, сіл – 0,25 га). Для отримання пільги Вам необхідно звернутися до Центру обслуговування платників Костянтинівської ДПІ за адресою: Донецька обл., м. Костянтинівка, пр-т Ломоносова, 125 (14 вікно) з пенсійним посвідченням (копія).
У разі зміни власника або меж земельної ділянки Вам також необхідно звернутися до податкової із документами, що підтверджують зміни.
Своєчасна сплата податків в повному обсязі убезпечить Вас від появи податкового боргу та штрафних санкцій!

 

Запрошуємо громадян задекларувати доходи

Костянтинівсько-Дружківське управління ГУ ДФС у Донецькій області нагадує, що з 1 січня 2020 року стартувала кампанія декларування громадянами доходів, отриманих протягом 2019 року. Деклараційна кампанія буде тривати до 1 травня 2020 року.
Громадяни, які отримували у 2019 році доходи від надання в оренду рухомого і нерухомого майна, спадок, подарунки, іноземні доходи та інші доходи, що підлягають оподаткуванню податком на доходи фізичних осіб, а також доходи від осіб, які не є податковими агентами, зобов’язані подати до органу державної податкової служби за місцем реєстрації річну податкову декларацію про майновий стан і доходи.

 

Новації у сфері застосування реєстраторів розрахункових операцій

Костянтинівсько-Дружківське управління ГУ ДФС у Донецькій області звертає увагу фізичних осіб підприємців – платників єдиного податку на зміни у сфері застосування реєстраторів розрахункових операцій! З 19 квітня 2020 року застосування касових апаратів є обов’язковим при наданні платних медичних послуг. З 1 жовтня 2020 року обов’язкове застосування реєстраторів розрахункових операцій при продажу за готівку деталей та приладдя для автотранспортних засобів, реалізацію товарів (надання послуг) через мережу Інтернет; реалізацію ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, здійсненні роздрібної торгівлі вживаними товарами в магазинах, діяльності ресторанів, кафе, ресторанів швидкого обслуговування, туристичних агенств, туристичнох операторів, готелів і подібних засобів тимчасового розміщення, реалізацію текстилю. З 1 січня 2021 року використання РРО стане обов’язковим для всіх платників єдиного податку другої — четвертої груп.

 

 

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua