Турнір з волейболу

22 січня 2020 року Україна відзначила чергову річницю з дня проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.
Цей День назавжди залишиться в історії українського народу як свято Соборності України.
Головною метою свята є пропаганда активного способу життя, як одного із чинників гармонійного розвитку людини, стимулювання молоді до занять спортом, залучення до фізичного розвитку та зміцнення свого здоров’я, сприяння фізичному розвитку і загартовуванню організму, популяризація зорового способу життя.

20200123

В цей день на базі Костянтинівського професійного будівельного ліцею (№39) проведено турнір з волейболу в якому прийняла участь студентська молодь учбових закладів міста та району (медичний коледж, індустріальний технікум, вище професійне училище (№113), професійний будівельний ліцей (№39), Костянтинівський коледж Луганського національного аграрного університету, та в цьому році до змагань приєднались студентські команди з міст Дружківка, Краматорськ та Слов’янськ.
Після урочистого відкриття та виконання Гімну України, лунали слова привітання від заступника міського голови Василенко Віктора Володимировича, та в. о. директора обласного центра «Спорт для всіх» Колоші Валерія Івановича. Цілий день спортсмени відстоювали у спортивній боротьбі гідність свого учбового закладу, а найяскравішим видався саме фінал.
За результатами змагань Краматорський машинобудівний коледж ДДМА зайняв – 1 місце, Костянтинівський коледж Луганського Національного аграрного університету зайняв - 2 місце, Дружківський технікум ДДМА зайняв – 3 місце. Всі переможці були нагороджені грамотами відділу культури та міського центру «Спорт для всіх», а також медалями та грамотами обласного центру «Спорт для всіх».

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua