• Головна
  • Новини
  • Презентація модернізованого приміщення Костянтинівсько-Дружківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області

Презентація модернізованого приміщення Костянтинівсько-Дружківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області

22 січня в м. Костянтинівка, за участю в.о. начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області Тетяни Баранової, керівництва Костянтинівського виконавчого комітету, Костянтинівської районної державної адміністрації та соціальних партнерів, відбулась презентація модернізованого відповідно до Єдиних Стандартів обслуговування громадян в органах Пенсійного фонду України приміщення Костянтинівсько-Дружківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області.

зображення viber 2020 01 22 17 09 181

В оновленому приміщенні створено максимально комфортні умови для обслуговування громадян. Для людей з інвалідністю та маломобільних груп населення встановлено пандус, тактильну плитку, візуальні позначки шрифтом Брайля тощо.

зображення viber 2020 01 22 17 15 561

Сучасне обладнання, інформаційні технології та зручні умови обслуговування, які будуть використовуватись в управлінні нового зразка, дозволять значно оперативніше та якісніше надавати громадянам послуги з пенсійного забезпечення.

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua