Творча зустріч з Русланом Горовим

25 січня у Центральній міській публічній бібліотеці відбулася творча, емоційна зустріч з Русланом Горовим – українським журналістом, автором відомого проекту «Служба розшуку дітей», заслуженим журналістом України, режисером, поетом, музикантом, а також талановитим майстром дотепних й сумних, реалістичних та романтичних оповідань і повістей, які останнім часом вийшли друком у видавництві «ТаТиШо».

IMG 4236 11

У вступному слові Руслан Горовий розповів про Даню Дідіка – 15-річного хлопця, загиблого внаслідок теракту під час маршу єдності в Харкові 22 лютого 2015 року. Вирішується питання у присвоєнні його імені школі, де навчався хлопець. Книжка «1000 і 1 ніч війни» з’явилася минулого року з присвятою саме Данилові Дідіку.
Слухаєш автора і бачиш героїв його книжок – з реального життя. Це звичайні люди, яких можна зустріти на вулиці. Тому й здається, що десь вже про таке чули чи бачили…
Реальні життєві ситуації викликали у присутніх гамму почуттів – від легкої іронії, суму, мурашок по шкірі, сліз до голосного сміху…
Руслан Горовий презентував костянтинівцям збірку оповідань «40… або чому чуваки не святкують» про чоловіків різного віку – від ще ненародженого хлопчика до чолов’яги, який перейшов межу сорокаріччя.


За інформацією Центральної міської публічної бібліотеки

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua