Свіча Голокосту не згасне

27 січня у світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Україна на державному рівні вшановує жертв трагедії з 2012 року. Генеральна асамблея ООН прийняла 1 листопада 2005 року Резолюцію № 60/7, у якій говориться, що «Голокост, який привів до знищення однієї третини євреїв і незліченної кількості представників інших національностей, буде завжди слугувати всім людям пересторогою про небезпеки, які приховують у собі ненависть, фанатизм, расизм та упередження…».

IMG 42031

Годину – реквієм ( до Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту) «Свіча Голокосту не згасне» було проведено в центральній міській публічній бібліотеці для учнів Костянтинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3. В заході прийняли участь спеціалісти відділу використання інформації документів Державного архіву Донецької області. В ході проведеного заходу розповідалося про злочини нацистів проти єврейського населення, про трагедію «Кришталевої ночі» та відправку неповнолітніх дітей до концтаборів і їх протести, про відомий у світі щоденник Анни Франк із Нідерландів. Учням було продемонстровано відеоматеріал: «Україна вшановує пам’ять жертв Голокосту», «Трагедія Бабиного Яру», «Анна Франк».

За інформацією центральної міської публічної бібліотеки.

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua