Крути – і сум, і біль, і вічна слава України

29 січня в Україні відзначається річниця бою під Крутами, котрий для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність. Крути – одна з трагічних і водночас легендарних сторінок в історії українських визвольних змагань 1917-1921 років. Важливим акцентом цієї події сьогодні є те, що сміливість та жертовність учасників бою зробила їх прикладом для майбутніх поколінь захисників України. З ними порівнюють захисників Донецького аеропорту в теперішній російсько-українській війні. Тому Героїв Крут називають першими кіборгами.

IMG 43891

28 січня в центральній міській публічній бібліотеці відбулось засідання патріотичного майданчику «З Україною в серDі» та проведено історичну годину «Крути - і сум, і біль, і вічна слава України». В заході прийняли участь учні закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 13. На бібліотечний захід також були запрошені представники Костянтинівського об’єднаного міського військового комісаріату, представник Державного архіву Донецької області, член літературного об’єднання «Дзеркало» Михайло Милий.

За інформацією центральної міської публічної бібліотеки

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua