• Головна
  • Новини
  • Засідання Координаційної ради з питань сімейної політики, гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі та протидії торгівлі людьми

Засідання Координаційної ради з питань сімейної політики, гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі та протидії торгівлі людьми

04 лютого 2020 року у приміщенні виконавчого комітету Костянтинівської міської ради ( каб. 406 ) відбулось чергове засідання Координаційної ради з питань сімейної політики, гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі та протидії торгівлі людьми під головуванням заступника міського голови Т.С.Коваленко.

IMG 59241

На засіданні були розглянуті наступні питання:

1.Інформація Костянтинівського міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді щодо результатів роботи з сім’ями (зняття з соціального супроводу).

2.Інформація Костянтинівського міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді щодосім’ї, яка опинилась в складних життєвих обставинах.

3.Інформація Костянтинівського міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді про створення спеціалізованого формування «Мобільна бригада соціально- психологічної допомоги особам, які постраждали від насильства» у м.Костянтинівка.

4. Інформація від СП Костянтинівського ВП Бахмутського ВП ГУ НП в Донецькій області про скоєння домашнього насильства у м.Костянтинівці за січень 2020 року (29 сімей).

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua