• Головна
  • Новини
  • Засідання Координаційної ради з питань сімейної політики, гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі та протидії торгівлі людьми

Засідання Координаційної ради з питань сімейної політики, гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі та протидії торгівлі людьми

03березня 2020 року у приміщенні виконавчого комітету Костянтинівської міської ради ( каб. 406 ) відбулось чергове засідання Координаційної ради з питань сімейної політики, гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі та протидії торгівлі людьми під головуванням заступника міського голови Т.С.Коваленко.

IMG 6157111 

На засіданні були підведені підсумки роботи соціальних служб, відділів, організацій та установ які задіяні в механізмі протидії домашньому насильству за лютий 2020 року.
Класично розглянуто схему взаємодії та інформування всіх суб’єктів з метою постійного вдосконалення. Підведені підсумки першого місяця роботи мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статіу м. Костянтинівка в дії.
Коваленко Т.С. зауважила що соціальна робота з постраждалими особами дуже важлива, тому реагування повинно бути своєчасним та якісним, відповідати нормам діючого законодавства.

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua