• Головна
  • Новини
  • Засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

05.03.2020 у виконавчому комітеті Костянтинівської міської ради відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Засідання провів заступник міського голови Віктор Василенко.
На порядку денному було лише одне питання – про санітарно-епідеміологічну ситуацію у м. Костянтинівка та готовність госпітальної бази до роботи в умовах виявлення поодиноких та масових випадків небезпечних інфекційних хвороб, у тому числі гострої респіраторної хвороби, котру спричиняє коронавірус 2019-nCov.

IMG 80a67902900212bf17287927a156a1e4 V11

Було вирішено затвердити План протиепідемічних заходів щодо запобіганню занесенню і поширенню у м. Костянтинівка гострої респіраторної хвороби, спричинену коронавірусом 2019-nCov.
Управлінню освіти Костянтинівської міської ради та керівникам підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності доручено неухильно виконувати заходи Комплексного плану. Зокрема проводити моніторинг та вести контроль за станом здоров’я дітей, учнів, працюючих. Для профілактики захворювання суб’єктам господарювання, що здійснюють діяльність у місцях масового скупчення людей (у тому числі на торгівельних об’єктах, у місцях проведення культурно-масових заходів, кінотеатрах тощо) та здійснюють перевезення громадським, залізничним та автомобільним транспортом, рекомендовано посилити режим поточної дезінфекції робочих місць та транспорту. Проводити санітарно-освітню роботу із населенням з питань заходів профілактики гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCov.

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua