День українського добровольця

Четвертий рік поспіль відповідно до постанови Верховної Ради Україна відзначає День українського добровольця. Добровольці одними з перших стали на захист суверенітету та територіальної цілісності нашої української землі. Саме ці люди при відсутності якісної зброї, належного речового, харчового та медичного забезпечення стали на захист.

DSC 544311 DSC 544711

Нажаль багато добровольців поклали своє життя заради нашого майбутнього. З метою вшанування пам’яті захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України сьогодні, 14 березня, біля пам’ятного знаку загиблим учасникам АТО відбулося урочисте покладання квітів. В заході прийняли участь заступник міського голови В.Василенко, учасники антитерористичної операції на Сході України, громадськість міста. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять усіх українських військовослужбовців, які загинули в ході проведення антитерористичної операції на сході України.

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua