• Головна
  • Новини
  • Спільне засідання постійної міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у м. Костянтинівка та міського штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації

Спільне засідання постійної міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у м. Костянтинівка та міського штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації

25.03.2020 під головуванням керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, заступника міського голови Василенка В.В. відбулось спільне засідання постійної міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у м. Костянтинівка та міського штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

20200325 09552411

На порядку денному були питання заходів щодо індивідуального захисту працівників від пандемії коронавірусу, призупинки діяльності суб’єктів господарювання усіх форм власності у сфері торгівлі непродовольчими товарами та побутового обслуговування населення, регулярних, регулярних спеціальних та нерегулярних перевезеннях автомобільним транспортом та інше.
За підсумками засідання було видано розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, яке згідно із статтею 75 Кодексу цивільного захисту України, є обов’язковим для виконання всіма суб’єктами, які беруть участь у ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, а також громадянами і суб’єктами господарювання, розташованими у зоні надзвичайної ситуації.

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua