Онлайн змагання «Мама, тато, я – спортивна сім’я»

З 21 квітня Донецький обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» проводить онлайн змагання «Мама, тато, я – спортивна сім’я».
До участі в змаганнях запрошувались сім’ї складом: дитина віком до 10 років, мати, батько. Сім’я повинна була зняти на відео зазначені вправи та надіслати на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або https://www.facebook.com/docfzn/ , а саме: «Влучний кидок», «Стрибаюча куля», «Смуга перешкод», «Естафета «Живий конвеєр». Переможець та призери визначаються за найбільшою сумою балів набраних у змаганнях, згідно положення. На даний час, серед більш ніж 32 команд які взяли участь - 2 команди представили м. Костянтинівку.

sport

Переможців змагань буде визначено Донецьким обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та обласним управлінням фізичної культури та спорту. Всі учасники нагороджуватимуться сувенірами центру, переможці - кубками, медалями та грамотами.

За інформацією
управління культури, молоді та спорту

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua