• Головна
  • Новини
  • Міжнародний проєкт «Дистанційне навчання у позашкільному закладі»

Міжнародний проєкт «Дистанційне навчання у позашкільному закладі»

З метою обміну досвідом, організації позашкільної роботи при дистанційному навчанні протягом травня місяця Міжнародна асоціація позашкільного навчання разом з представниками Болгарії, Казахстану, Литви, Польщі, України, Чехії реалізували міжнародний проєкт «Дистанційне навчання у позашкільному закладі». В рамках проєкту учасники презентували свої успіхи й напрацювання в різних напрямках, у будь-якій формі (відео-, фото -аудіо-, графічна, текстова інформація заняття, лекції, семінару, уроку, консультації тощо). Переможця обирали за кількістю лайків. Педагоги центру дитячої та юнацької творчості м. Костянтинівки також взяли участь у цьому конкурсі. Керівник студії сучасного стилізованого танцю "Гармонія" Тетяна Володимирова презентувала роботу "Флешмоб "Танцюй дома" та посіла 3 місце. Конкурсну роботу можна подивитись за посиланням
https://www.facebook.com/events/1071802856522923/permalink/1095917554111453/

20200525 2

Донецький центр туризму та краєзнавства учнівської молоді на початку травня організували проведення ІІ та ІІІ етапів чемпіонату Донецької області зі спортивного орієнтування «DonOrientChamp» у дистанційному режимі. На змагання зареєструвалися 18 команд з міст: Краматорськ, Бахмут, Добропілля, Дружківка, Торецьк, Костянтинівка, Маріуполь, Слов’янськ, загалом 149 учасників. За результатами протоколу, Аліна Зайлер, вихованка гуртку "Пішохідний туризм" центру дитячої та юнацької творчості, посіла перше місце в онлайн- тестуванні й дев'яте в онлайн-орієнтуванні, в загальному заліку серед 19 суперників увійшла до п'ятірки переможців.
Переможцями обласного конкурсу-виставки робіт з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Великодній дивограй» у номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво»: квілінг - І місце зайняла Кіра Альоша (керівник Трунова О.О.), канзаші - І місце зайняла Анастасія Ломізова (керівник Мацакова В.І.), солоне тісто - І місце зайняла Варвара Сімакова (керівник Бармак І.П.)

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua