Парк культури та відпочинку – улюблене місце городян

Центральний міський парк - це традиційне місце відпочинку багатьох костянтинівців та гостей міста. Нам всім потрібно місце, де можна відпочити після роботи, сховатися від інформаційного перевантаження. Пошук рішень для задоволення потреб сьогодення привів до формування нового поняття «Міський парк». А тому сучасний парк - це не просто зелена галявина з деревами і кущами, це багатофункціональний простір, здатний адаптуватися під індивідуальні запити відвідувачів.
На території міського парку працюють об'єкти дозвілля і відпочинку - це численні атракціони, спортивні майданчики, ігрові настільні атракціони, обладнані місця для фотосесій, та зони реакриації з альтанками для відпочинку, безкоштовні WIFI зони.

20200527 park


Понад 50 років історії існування парк став традиційним місцем для святкування як загальнодержавних, так і місцевих/міських подій і свят. Гарною традицією стало проведення в парку Дня міста. Цього року місту виповнюється 150 років з дня заснування і в парку поступово розпочато роботи з благоустрою та поновленню. За рахунок коштів з міського бюджету встановлено атракціони «Водне сафарі», «Плаваючі лебеді», лабіринти, обладнано локацію для фотографування «Кольорове небо», добавлено альтанки для відпочинку.
Міська влада і надалі буде продовжувати роботу з благоустрою зон відпочинку та досугу населення.

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua