ІННОВАЦІЇ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ

Працівники виконавчого комітету Костянтинівської міської ради прийняли участь у відеонараді за участю першого заступника начальника Костянтинівсько-Дружківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області Олени Гавриш та начальника відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів №1 Тетяни Вінюкової. В ході наради були розглянуті основні питання важливості впровадження нового сервісу вебпорталу «Електронна трудова книжка» та надані роз’яснення щодо використання положень Інструкції ведення обліку трудової діяльності працівника, фізичної особи — підприємця, фізичної особи, яка забезпечує себе роботою самостійно, в електронній формі.

20200527 pens

На сьогодні фахівцями Костянтинівсько-Дружківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області активно ведеться робота по запровадженню нового онлайн-сервісу під назвою «Електронна трудова книжка» на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України. До цього процесу залучаються страхувальники, з ними проводяться наради та семінари, надається практична допомога та консультації з питань ведення обліку трудової діяльності застрахованих осіб в електронній формі.

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua