• Головна
  • Новини
  • Костянтинівська інфекційна лікарня отримала апарати штучної вентиляції легенів

Костянтинівська інфекційна лікарня отримала апарати штучної вентиляції легенів

11 червня секретар міської ради Юрій Разумний прийняв участь у передачі Фондом Ріната Ахметова лікарям Костянтинівської інфекційної лікарні апаратів штучної вентиляції легенів, які будуть використовуватися для лікування хворих з тяжкими ускладненнями від COVID-19.

20200612 rasum

На сьогоднішній день Фондом Рината Ахметова в Україну доставлено 32 апарати, які розподіляють між опорними лікарнями Львівської, Івано - Франківської, Донецької та Луганської областей. Костянтинівська інфекційна лікарня - це одна з 11 медустанов Донецької області, які лікують пацієнтів з COVID.
Секретар міської ради Юрій Разумний подякував Фонду Рината Ахметова за підтримку та за передачу такого потрібного в цей час обладнання для інфекційної лікарні, яке дасть можливість зробити працю медичних працівників більш ефективною та допомогти тяжким хворим на COVID-19 якомога швидше подолати хворобу.

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua