Активна молодь міста отримала обласні нагороди

З нагоди відзначення дня Конституції України та Дня молоді, управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької обласної державної адміністрації відзначило грамотами та подяками активну молодь Донеччини.

20200702 поздр

Нагороди отримала і молодь Костянтинівки : Жулковська Юлія – волонтер Фонду Бориса Колеснікова, Третяк Галина - голова громадської організації «Південна зірка», Терехова Марина – засновник «Євроклубу» при Костянтинівській СЗОШ №1, вчитель англійської мови, Тіщенко Валерія директорка Безпечного хабу "ПравоPolice".
В урочистій обстановці начальник управління культури, молоді та спорту Костянтинівської міської ради Ольга Хоменко привітала активну молодь міста і вручила нагороди за вагомий внесок у реалізацію державної молодіжної політики, активну громадянську діяльність, сумлінну працю та професіоналізм.

За інформацією управління культури, молоді та спорту.

 

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua