• Головна
  • Новини
  • Фінал фестивалю «Козацькі розваги» та змагання з пляжного волейболу.

Фінал фестивалю «Козацькі розваги» та змагання з пляжного волейболу.

4 липня 2020 року на пляжі «Ibiza beach» міста Лиман відбувся фінал фестивалю «Козацькі розваги», організатором якого традиційно виступає Донецький обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

20200708 1

За звання найсильніших богатирів регіону цього разу боролися 13 команд, які складалися з двох спортсменів. Учасники представляли 8 міст Донецької області: Авдіївку, Добропілля, Дружківку, Костянтинівку, Краматорськ, Лиман, Покровськ, Мирноград, а також Волноваський район.
Від міста Костянтинівки приймали участь дві команди: Безбородько Ярослав та Шахміров Аділь, Алісов Олександр та Юрчук Віталій. Всіх переможців і призерів нагородили кубками, медалями, спортивним харчуванням та грамотами від Донецького обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», а усі учасники отримали пам’ятні сувеніри.

20200708 2 2

Також паралельно на двох майданчиках пройшли обласні змагання з пляжного волейболу серед ветеранів 40+. Місто Костянтинівку представляла команда із 4 чоловік: Талалаєв Андрій, Боркалов Євген, Логоша Євген, Волинец Руслан. За підсумками змагань наша команда зайняла 2 місце та отримала кубок, учасники були нагороджені срібними медалями та грамотами.

За інформацією управління культури, молоді та спорту

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua