Протидія домашньому насильству у м.Костянтинівка

На виконання протокольного доручення засідання регіональної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству, протидії торгівлі людьми.
28.07.2020 р. відбулась робоча зустріч представників управління культури, молоді та спорту Костянтинівської міської ради, Костянтинівського відділення поліції, мобільної бригади соціально - психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі у м. Костянтинівка, служби у справах дітей Костянтинівської міської ради.

20200729 насДом

В ході зустрічі були розглянуті питання покращення взаємодії між суб`єктами, які задіяні у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі; висвітлені статистичні дані по м. Костянтинівка стосовно фактів домашнього насильства; необхідність впровадження коррекційних програм для кривдників на території міста
Також було здійснено моніторинг та аналіз прийнятих судових рішень щодо випадків домашнього насильства у м. Костянтинівка з метою притягнення кривдників до відповідальності та захисту прав постраждалих від домашнього насильства.

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua