• Головна
  • Новини
  • Заклади охорони здоров'я поповнились молодими фахівцями

Заклади охорони здоров'я поповнились молодими фахівцями

Колектив комунального некомерційного підприємства «Багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування Костянтинівської міської ради» поповнився молодими кадрами. З 01.08.2020 року на роботу в стаціонар прийшло 3 молодих фахівця: лікар анестезіолог Ковалєнко Олександр Сергійович, лікар травматолог Андрюхін Ярослав Андрійович, лікар офтальмолог Зайцева Надія Валеріанівна; в жіночу консультацію – лікар акушер-гінеколог Остапенко Надія Валеріанівна.

20200806 мед


Крім того, приступили до роботи 7 лікарів-інтернів, які тільки що закінчили навчання в вищих медичних закладах України, по наступним спеціальностям: радіологія, ортопедія і травматологія, хірургія, акушерство та гінекологія, неврологія, дитяча анестезіологія. Лікарям-інтернам належить відточувати свої професійні навички на протязі 1,5 – 3 років (в залежності від спеціалізації) під керівництвом досвідчених лікарів, завідуючих відділеннями КНП «БЛІЛ КМР».

За інформацією КНП «БЛІЛ Костянтинівської міської ради»

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua