• Головна
  • Новини
  • В Костянтинівці відзначили День Державного Прапора України

В Костянтинівці відзначили День Державного Прапора України

Указом Президента України від 23 серпня 2004 року № 987/2004 встановлено День Державного Прапора України, який відтепер святкується щорічно 23 серпня.

изображение viber 2020 08 23 10 05 04111

Державний прапор – це надійний оберіг та святиня нашого народу, втілення багатовічних надбань та культури українців. Благородні синій та жовтий кольори неба і пшениці символізують небесну блакить та працелюбність українців. Сьогодні державний стяг став для нашої нації символічним оберегом, який наповнює серце почуттям патріотизму, любові до Батьківщини та гордістю за свій народ.
Сьогодні в урочистій обстановці синьо-жовтий стяг піднімали на площі біля Палацу культури та дозвілля.
У церемонії взяли участь заступник міського голови Тетяна Коваленко, представники громадських організацій, представники Костянтинівського ВП Бахмутського відділу поліції ГУНП в Донецькій області начолі з підполковником поліції Наталією Козінцевою, представники Костянтинівського об’єднаного міського військового комісаріату, громадськість міста.
Право підняти державний прапор було надано старшим солдатам Костянтинівського об’єднаного міського військового комісаріату Сергію Федчаку та Антону Плахову.

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua