Всеукраїнська акція пам’яті «Сонях»

29 серпня в центральній міській бібліотеці пройшла Всеукраїнська акція пам’яті «Сонях», яка присвячена вшануванню пам’яті захисників України, що загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

20200831

На захід завітали військові Костянтинівського ОМВК: старшина Михайло Грибанов, старший солдат Сергій Несвіт, поет, член літературного об’єднання «Дзеркало» Михайло Милий, ВПО Ірина Захарова, Олена Дужак Костянтинівський відділ поліції, представник Лігі майбутніх поліцейських Данило Якименко та учні шкіл міста.
Військовий Сергій Несвіт розповів історію Всеукраїнської акції пам’яті «Сонях». Відзначення Дня пам’яті захисників України саме 29 серпня обрано невипадково. Саме в цей день у 2014 році, в ході російсько-української війни та Іловайської операції відбувся потужний прорив української групи військ з російського оточення. Добровольці і військові проявили масовий героїзм. Загинуло багато українських воїнів. Ті трагічні події російсько-української війни розгорталися на сході України, саме на полях соняхів, які вже поспіли. Сонях пам'яті – це не просто символ історичної мужності українських воїнів, це символ життя України.
В ході проведеного заходу згадали костянтиніців, які загинули захищаючи українські землі. Пам'ять за загиблими вшанували хвилиною мовчання.

За інформацією центральної міської бібліотеки

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua