• Головна
  • Новини
  • Спортивні заходи з нагоди Дня фізичної культури і спорту

Спортивні заходи з нагоди Дня фізичної культури і спорту

Низка спортивних заходів з нагоди Дня фізичної культури і спорту в м. Костянтинівка стартувала 5 вересня, в День міста. В парку культури та відпочинку було розташовано спортивну локацію для показових виступів провідних спортивних організацій міста, а саме, в цей день на татамі вийшли спортсмени відділення греко-римської боротьби,федерації боксу та кікбоксингу, клубу рукопашного бою «Сокіл» та клубу традиційного карате-до «Хедоді». Спеціально для заходу було виготовлено інформаційні штендери з контактною інформацією про спортивні заклади.

20209164

В продовження спортивного свята 12 вересня відбулись змагання зі скандинавської ходьби та велогонка у парку культури та відпочинку. Всіх переможців було нагороджено кубками, медалями, грамотами та призами.

202009163

В цей день, в сквері «Театральний» продовжилися спортивні святкування. Спорт-фест розташувався на імпровізованій сцені, свої виступи та майстер класи продемонстрували: спортивний клуб «Чемпіон», спортивний клуб «Південна зірка» та клуб скандинавської ходьби.

202009161

13 вересня, до Дня фізичної культури і спорту відбулось офіційне відкриття спеціалізованої спортивної зали Костянтинівської федерації боксу та кікбоксингу. Серед почесних гостей були присутні: віце-президент Донецької обласної федерації кікбоксингу WAKO Артем Дріга, начальник управління культури молоді та спорту Ольга Хоменко та Дмитро Штагер – заступник міського голови, який подарував федерації татамі та грошові призи від міської влади.

202009162

За інформацією управління культури, молоді та спорту

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua