Ярмарок вакансій з використанням платформи Zoom

Костянтинівським міським центром зайнятості, в умовах адаптивного карантину, 23 вересня проведено загальнообласний ярмарок вакансій «Знайдемо роботу разом» з використанням платформи ZOOM.

20200923 091823111

У заході взяли участь заступник міського голови м. Костянтинівки Штагер Д.О., представники підприємств та фізичні особи-підприємці а саме: ТОВ «Мегатекс», ТОВ «Гласкомерц», АТ «ВО «Конті», ТОВ «ВК Елтеко», ТОВ «НВП Парадигма», Костянтинівське ВУВКГ «Компанія «Вода Донбасу», ВООКП «Донецьктеплокомуненерго «Костянтинівкатепломережа», ФОП Арішин М.О., ФОП Шатова Г.М., ФОП Бєляєва І.Є., ФОП Макоєд В.О. та безробітні.
Відкриваючи Ярмарок вакансій, директор міського центру зайнятості Світлана Марицька у вступній промові до учасників заходу відзначила, що одним із завдань, яке поставили перед собою організатори ярмарку, це максимальне поєднання інтересів роботодавців та шукачів роботи. «Сьогодні, коли служба зайнятості перетворилася у високоефективну сервісну установу, ми створили умови для того, щоб шукачі роботи отримали можливість знайти гідну високооплачувану роботу, а роботодавці – залучити кваліфікованих робітників» - відмітила директор.
Учасників заходу привітав заступник міського голови Дмитро Штагер. В своєму виступі він зазначив, що: «Сьогодні, як ніколи актуальним стає розгляд проблеми працевлаштування незайнятих громадян в Україні. Саме Ярмарок вакансій – гарна нагода поспілкуватись з роботодавцем, отримати потрібну інформацію та знайти відповідну роботу».
Під час заходу транслювалися відеоролики підприємств, представники роботодавців висвітлювали інформацію про актуальні вакансії, умови праці, рівень зарплатні та інше.
На запропоновані вакансії роботодавців були презентовані Портфоліо безробітних.
Шукачі роботи ознайомились з вакансіями не тільки по м. Костянтинівки та Костянтинівського району та іногородніми вакансіями.
Учасники отримали вичерпні відповіді на питання, які їх найбільше цікавили.
У заході взяли участь понад 90 безробітних осіб.
З метою визначення ефективності роботи Ярмарку роботодавців та шукачів роботи запросили пройти анкетування з використанням «Google - Forms».
Після закінчення Ярмарку безробітні ознайомились з різновидами співбесіди, перевагами та особливостями підготовки до співбесід засобами Skype і ZOOM зв’язку, отримали слушні рекомендації для успішного спілкування з роботодавцем, в тому числі щодо поводження у стресових ситуаціях.
У ході занять з учасниками було розіграно психологічні міні-вправи «Стресовий діалог» та «Подолання внутрішніх бар’єрів», що дало змогу присутнім навчитися опановувати свої переживання та швидко орієнтуватися у стресових ситуаціях.
Присутні позитивно оцінили новий формат проведення ярмарку та переконались, що служба зайнятості – це сервісна структура, яка працює в першу чергу надаючи високоефективні послуги, тим хто шукає роботу і тим, хто потребує кваліфікованих працівників.
За результатами ярмарку вакансій 15 осіб запрошені безпосередньо на підприємства для подальшої співбесіди та вирішення питання працевлаштування, 2 особам видано направлення на працевлаштування та 4 особи направлені на тимчасові роботи.

За інформацією міського центру зайнятості

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua