Спорт для всіх – радість життя

02.10.2020 року в Палаці культури та дозвілля пройшов спортивний фізкультурно-оздоровчій захід «Спорт для всіх – радість життя», присвячений Міжнародному дню людей похилого віку.

202010071111

Свято відбулося за підтримки обласного та міського центрів фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», управління культури, молоді та спорту, МКЗК Палацу культури та дозвілля. Урочисте відкриття відбулось зі слів привітання директора Донецького обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Головченко Сергія Анатолійовича.
Основною ціллю заходу було спонукання людей похилого віку до систематичних занять фізичною культурою та спортом, залучення всіх категорій громадян за інтересами шляхом занять фізичною культурою та пропаганда здорового способу життя.
Змагання проходили з трьох видів, а саме шахи, шашки, доміно. В цей день всі присутні також вітали ювіляра і постійного учасника спортивниз змагань з 80 річчям, який на протязі 60 років ставав багаторазовим переможцем в різних видах спорту, та був відзначений грошовою нагородою від міського голови
Всі призери були нагороджені медалями, грамотами та кубками.

За інформацією управління культури, молоді та спорту

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua