ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

Для зручності клієнтів: графік роботи ДТЕК Донецькі електромережі в новорічні свята
Донецька область, 28 грудня 2020
Попереду — святкові вихідні. А ще — час передавати показання електролічильників за використану електроенергію. ДТЕК Донецькі електромережі дбає про здоров'я своїх клієнтів і співробітників. І закликає клієнтів в умовах пандемії максимально використовувати дистанційні сервіси, перелік яких постійно розширюється. Компанія буде надавати повний спектр послуг протягом новорічних свят.
ДТЕК діє в інтересах України. Для зручності та безпеки клієнтів в умовах пандемії ДТЕК Донецькі електромережі ввів зручні онлайн-сервіси, за допомогою яких можна передати показання, перевірити чи є ваш адреса в списку аварійних та планових відключень або поставити будь-яке питання, що стосується послуг розподілу. Компанія закликає клієнтів максимально користуватися дистанційними сервісами ДТЕК Донецькі електромережі. У святкові дні дистанційні сервіси працюють 24/7.
Для передачі показань лічильника є чотири зручних каналу зв'язку:
Особистий кабінет клієнта;
• Офіційна сторінка в Facebook;
• Телефони кол-центру +38 (096) 450 0 473; +38 (099) 450 0 473; (0629) 450 473. Залишити свідчення тут можна в автоматичному режимі, виконуючи голосову інструкцію;
• На сайті енергокомпанії на вкладці Передати показання лічильника - без додаткової реєстрації.
Важливо: показання необхідно передавати у два останні календарні дні поточного місяця і три перших календарних дні наступного місяця. Це дозволить сформувати точне нарахування обсягу споживання за місяць. Якщо клієнти залишають поза передачею показання лічильників, розрахунок спожитої електроенергії відбувається згідно з середньомісячним споживанням.
Коротка відеоінструкція «Як знайти свою адресу в списку аварійних / планових відключень на сайті компанії» тут.
Крім того, за допомогою сайту ДТЕК Донецькі електромережі можна:
Перевірити свою адресу в списку планових та аварійних відключень;
• Замовити нове приєднання до мереж;
• Дистанційно укласти договір на розподіл електроенергії;
• Уточнити адреси та графік роботи центрів обслуговування клієнтів у святкові дні;
• Замовити інші види послуг.
Отримавши ваше звернення через будь-який з каналів зв'язку, наші співробітники нададуть вам необхідну консультацію і інформацію про те, як оформити та отримати послугу.
Бережіть свій час, спокій і здоров'я!
Довідка
ДТЕК Мережі розвиває бізнес з розподілу електроенергії та експлуатації електромереж в Києві, Київській, Дніпропетровській, Донецькій і Одеській областях. Підприємства обслуговують 5,4 млн домогосподарств і 150 тис. підприємств.
ДТЕК – найбільший приватний інвестор в енергетику України.
Група розвиває бізнеси з видобування природного газу та вугілля, відновлюваної та теплової генерації електроенергії, розподілу та постачання електроенергії електромережами, постачання електроенергії клієнтам, впровадження енергоефективних рішень, зарядці електромобілів.
У 2019 році капітальні вкладення ДТЕК становили 23 млрд грн, податкові відрахування – 23,4 млрд грн. У ДТЕК працюють 70 тис. співробітників.
100% компанії належить SCM Limited. Кінцевим бенефіціаром є Рінат Ахметов.

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua