• Головна
  • Новини
  • Капітальний ремонт приміщень управління соціального захисту населення

Капітальний ремонт приміщень управління соціального захисту населення

В управлінні соціального захисту населення Костянтинівської міської ради завершується реалізація основного проекту «Капітальний ремонт приміщень нежитлової будівлі за адресою: Донецька обл, м.Костянтинівка, вул. Громова, 14». Даний проект було профінансовано за рахунок коштів обласного бюджету в сумі 8711,1 тис. грн.. Найближчим часом буде завершено капітальний ремонт приміщень управління в частині виконання додаткових робіт з урахуванням внесених змін до проектно – кошторисної документації.
Міський голова Олег Азаров підтримує в своїх напрямках роботи втілення програм, спрямованих на реконструкцію та модернізацію будівель.

20210113 1USZN 20210113 2USZN
20210113 3USZN 20210113USZN
Особлива увага приділяється вдосконаленню систем обслуговування населення територіальної громади.
Слід відмітити, що відтепер в приміщенні управління соціального захисту населення діє «Соціальний офіс», який готовий прийняти відвідувачів по завершенню «Карантину зимових канікул».
«Соціальний офіс» - це орієнтована на клієнта електронна система надання послуг, яка спрямована на легкість і доступність соціальних сервісів для українців. В офісі діє електронна черга прийому громадян. Відвідувачі самі обирають день та зручний час для оформлення документів.
Талон на прийом можна отримати не виходячи з дому, для цього необхідно лише зайти на сайт управління соціального захисту населення, http://95.134.112.190:30010/qms/reg/1/2/kn
При зверненні до «Соціального офісу» мешканці громади вже на вході в приміщення отримують послуги довідково – інформаційного характеру, консультаційну допомогу щодо отримання послуг соціального характеру, консультаційну допомогу щодо отримання послуг соціального характеру, допомогу у отриманні в терміналі талону на прийом.
Після отримання талону громадяни очікують виклику електронної черги в секторі очікування та проходять до сектору прийому громадян. В секторі очікування є електронне табло, яке вказує на номер талону та орієнтує громадян до якого спеціаліста він має звертатися.
Також удосконалено порядок подачі заявником необхідного комплекту документів. Для зручності та скорочення часу прийому документів від потенціальних отримувачів державних допомог в управлінні впроваджено електронне заповнення бланків заяв, яке робить спеціаліст з прийому «Соціального офісу». Заявнику необхідно лише перевірити свої дані та поставити підпис.
Всі ці нововведення для жителів Костянтинівської територіальної громади є більш комфортним та зручними під час відвідування управління соціального захисту населення Костянтинівської міської ради.

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua