Мітинг проти підвищення тарифів. Реакція міської влади.

15 січня 2021 року біля виконавчого комітету Костянтинівської міської ради зібралися жителі Костянтинівської територіальної громади, які вимагали відреагувати та підтримати їх в питанні протесту проти збільшення комунальних тарифів. Міський голова О.Азаров разом з секретарем міської ради Д.Коржиковим та депутатом міської ради Л.Єфремовим вийшли на зустріч до учасників акції, вислухали і відповіли на питання.

20210115

Під час зустрічі було вирішено:
- на засіданні сесії міської ради, яка відбудеться 28.01.2021 винести питання про звернення до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної ради України стосовно зниження тарифів на комунальні послуги та приведення їх у відповідність до соціальної платоспроможності громадян.

Крім того одному з журналістів - активістів П.Чумакову зібравшимися громадянами доручено підготувати петицію з вимогою зниження комунальних тарифів та опублікувати на сайті Президента України.

Міський голова О.Азаров запевнив присутніх в тому, що він виконає озвучені вимоги.

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua