Батькам про профорієнтаційну допомогу.

Профінформаційний вебінар для батьків провела фахівчиня Костянтинівського МЦЗ Ольга Хворостян.

20210118cz4

Результати опитування учнів 8-11 класів у більшості випадків свідчать про те, що старшокласники відчувають важкість та потребуюсь допомоги при виборі майбутньої професії. І звісно, що першими повинні простягнути руку допомоги саме батьки учнів та учениць навчальних закладів.
Сьогоднішніми темами зустрічі стали: «Допомога батьків у профорієнтації дітей» та «Труднощі, які відчуває підліток у процесі професійного становлення». Фахівчиня розповіла присутнім про соціальні, факторні й неадекватні (впливові) проблеми, які впливають на дитину та викликають важкість при виборі майбутньої професії. Також надала рекомендації стосовно правильного формування у дітей бачення свого професійного майбутнього. Ознайомила учасників заходу із можливістю проходження психодіагностичного тестування на он-лайн платформі «Моя професія: консультаційна мережа», а також презентувала он-лайн сервіси та «Освітній портал» Державної служби зайнятості.
Вибір професії – справа, без сумніву важка та відповідальна. А головним завданням батьків – є надання правильної та не примусової допомоги дітям у виборі майбутньої професії.

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua